DODÁVÁME ŠPIČKOVÉ
PRODUKTY A SLUŽBY

Naše zaměření a zkušenosti nám umožňují kvalitně realizovat malé i velké projekty různých náročností. Naše produkty a služby zpravidla realizujeme jako komplexní řešení požadavku zákazníka a výsledná práce je složena z mnoha dílčích produktů. Tak to zcela jistě bude i u Vašeho projektu, nicméně pro představu je vhodné uvést co vše nabízíme.

Fox Business
& Marketing
inteligence

Díky informacím budete mít snadnější rozhodování. Získáte více informací o Vaší kategorii, veřejném mínění, konkurenci, cenách a partnerech. Nabízíme Vám Business a Marketing inteligence aplikace s dalším vývojem na míru.

Fox webová
& e-comerce
řešení a portály

Posouváme prezentační weby dál a díky pokročilým modulům z nich vytváříme řešení, které znamená zvýšení příjmu jak pro Vás, tak Vaše obchodní zástupce a partnery. Víme jak prodávat online. S námi budete vždy o krok napřed.

Fox design
& Kreativní
služby

Design je důležitou součástí webových prezentací a online marketingu. Vytvoříme pro Vás atraktivní grafiku, díky které bude Váš web zajímavý. Navrhneme design tak, aby jsme dosáhli maximální konverzi a zároveň aby se uživatel neztratil.

Fox
Online
Marketing

Je mnoho specialistů na online marketing, ale málo těch, kteří si uvědomili, že bez znalostí a zkušeností z marketingu, dělají jen optimalizaci pro vyhledávače. My přemýšlíme komplexně, vycházíme ze znalosti teorie i ze zkušeností z praxe.

Fox
On the Go
nástroje

Celá západní Evropa již nakupuje pomocí mobilů a tabletů. Připravte se na tuto změnu. Naše inovativní mobilní aplikace pomohou nejen při prodeji online, ale také technikům a obchodním zástupcům v terénu u zákazníka.

Fox
Služby
& Poradenství

Monitorovací nástroje a zkušenosti nám umožňují předávat klientům získané know-how. Naši specialisté se mohou stát členy Vašeho týmu a zajistit hladkou realizaci projektu. Svěřte nám své projektya využijte svůj čas efektivněji.

Sledujte nás